Od prvního švihu po první turnaj

Produkty
Ultralight, je určen pro začínající až středně pokročilé hráče, jako ideální startovací hůl, protože samotné hole jsou až o 30% lehčí než pro dospělé, a pomáhají vytvářet správné golfové návyky počínaje prvním švihem. Tour Series, pro středně pokročilé až zkušené hráče, zaplňuje mezeru, která je někdy opomíjena - čas, kdy může zkušený junior nadále růst se správným vybavením. Hole jsou k dispozici v devíti velikostech, se zaměřením na výšku hráče, nikoli věk, protože správná délka šaftu, flex a hmotnost znamená vyšší rychlost hole, větší vzdálenost odpalu a více zábavy.

Výuka golfu
Play and Learn program je odpověď na otázku mnoha rodičů: „Kde mám začít?“. US Kids Golf nabízí všechny prostředky které rodič potřebuje pro hru začínajícího golfista. Instruktoři jsou odborníky v oblasti výuky golfu pro děti od 12 let a mladší a jejich výukové metody založené na hře mají „zábavně“ vtáhnout děti do hry. US Kids Golf Family Course nabízí vytvoření hřiště hratelného pro celou rodinu. Každý člen rodiny může hrát z příslušných odpališť, hráči tak mají více zábavy a podporuje se tak interakce celé rodiny.

Turnaje
"Local Tours" probíhající v několika desítkách států jsou pouze jednou ze součástí aktivit US Kids Golf v oblasti podpory dětského golfu po celém světě. V ČR začal první turnaj již v roce 2006. Turnaj je určen pro děti od 4 do 21 let a česká část je součástí celosvětové golfové túry. V každé kategorii hráči bojují o kvalifikaci na mistrovství Evropy ve Skotsku nebo mistrovství světa, které se každoročně koná v Pinehurst (NC, USA).